Naše
Služby

Čo dokážeme urobiť pre vaše vozidlo?

Zabezpečte si dlhodobú spoľahlivosť vášho vozidla

SERVISNÉ PREHLIADKY

Ponúkame dva typy servisných prehliadok:

Pravidelná servisná prehliadka

Prvým typom servisnej prehliadky je bežná pravidelná servisná prehliadka, ktorú odporúčame vykonať po najazdení každých 10 až 15 000 km. Pri tejto prehliadke sa vaše vozidlo podrobí diagnostike, kde sa skontroluje, či je na vozidle všetko v poriadku a či nie sú zaznamenané žiadne chybové kódy.

Okrem toho sa pri bežnej servisnej prehliadke menia všetky filtre, ako je napríklad olejový filter, kabínový (peľový) filter, vzduchový filter a palivový filter, vykoná sa výmena motorového oleja a celková kontrola vozidla. Ak sa zistí na vozidle nejaký nedostatok, majiteľovi sa odporučí výmena alebo oprava daného nedostatku, ako sú napríklad opotrebované brzdové kotúče a platničky.

Prehliadka odporúčaná výrobcom vozidla

Druhým typom servisnej prehliadky je prehliadka odporúčaná výrobcom vozidla. Pri tejto prehliadke dodržiavame presné postupy a časové intervaly výmeny dielov, ktoré sú stanovené výrobcom pre konkrétny typ vozidla. Sledujeme odporúčané postupy a bodový plán daný výrobcom.

Jedným z príkladov je napríklad výmena rozvodového remeňa v motore, ktorú výrobca odporúča vykonať pri dosiahnutí určitého nájazdu, napríklad 100 000 km. Pri tejto prehliadke sa staráme o to, aby sme dodržali všetky predpisy výrobcu a zabezpečili správne fungovanie vašeho vozidla.

Dôkladná prehliadka odporúčaná výrobcom je dôležitá, pretože zabezpečuje optimálnu prevádzku a dlhú životnosť vášho vozidla. Naši odborníci sa dôkladne zoznámia s odporúčaniami výrobcu pre váš konkrétny model a zabezpečia, aby všetky potrebné diely boli vymenené v správnom časovom rámci.

Majte na pamäti!

Pri oboch typoch prehliadok je dôležité, že aj keď vozidlo nemá najazdený daný počet kilometrov, ale už má určitý vek, servisnú prehliadku nemožno podceňovať. Opotrebovanie dielov môže nastať nielen v dôsledku častého používania, ale aj kvôli samotnému starnutiu vozidla.

S vekom sa niektoré komponenty môžu opotrebovať alebo ich výkon môže klesnúť. Preto je dôležité pravidelne vykonávať servisné prehliadky, aj keď vozidlo nemá najazdené veľké množstvo kilometrov. Týmto spôsobom môžeme odhaliť potenciálne problémy včas a zabrániť väčším poruchám v budúcnosti.

Naši odborníci sa starajú o celkovú kontrolu a vykonávajú potrebné údržbové práce aj s ohľadom na vek vozidla. Vďaka tomu zabezpečujeme, že vaše vozidlo bude v optimálnom stave a pripravené čeliť výzvam na cestách bez ohľadu na jeho vek.

Spoľahnite sa na bezpečnosť svojho vozidla

Servis a výmena bŕzd

Bezpečná prevádzka vozidla je úzko spojená s funkčnými brzdami, a preto je dôležité pravidelne absolvovať servis bŕzd.

Počas servisu bŕzd sa vykonáva kontrola stavu brzdových kotúčov, platničiek, brzdových hadíc, brzdových valcov a iných súčastí. Taktiež sa skúma účinnosť brzdového systému a prípadné nežiaduce vibrácie alebo zvuky, ktoré môžu naznačovať problémy.

Pravidelný servis bŕzd zaručuje, že brzdy budú správne fungovať v kritických situáciách a prispieva k zvýšenej bezpečnosti jazdy. Týmto sa minimalizuje riziko nehôd a zaisťuje lepšia ovládateľnosť vozidla. Okrem toho, servis bŕzd tiež predchádza ďalšiemu opotrebovaniu a poškodeniu brzdového systému, čo môže viesť k drahším a komplexnejším opravám v budúcnosti.

V našom autoservise máme skúsený tím odborníkov, ktorí sú odborne vyškolení na servis bŕzd. S dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť, používame len certifikované náhradné diely, ktoré sú v súlade s najnovšími štandardmi. Našim cieľom je zabezpečiť, aby vaše brzdy pracovali bezchybne a poskytovali vám maximálnu bezpečnosť na cestách.

Nepodceňujte dôležitosť pravidelného brzdového servisu a dajte svojmu vozidlu potrebnú starostlivosť, ktorá mu umožní fungovať na vrcholnej úrovni. Zavolajte nám ešte dnes a dohodnite si servis bŕzd aj pre váš automobil. Vaša bezpečnosť je pre nás prioritou a radi vám poskytneme profesionálnu starostlivosť, ktorú si vaše vozidlo zaslúži.

Nepodceňujte kontrolu a servis brzdového systému vášho vozidla a zabezpečte si tak spoľahlivú a bezpečnú jazdu!

Profesionálne a spoľahlivé opravy pre vaše vozidlo

Mechanické opravy

Poskytujeme širokú škálu mechanických opráv pre osobné vozidlá. Naši skúsení mechanici majú odbornosť a znalosti na riešenie rôznych mechanických problémov.

Sme vybavení moderným náradím a diagnostickou technológiou, čo nám umožňuje efektívne a spoľahlivo diagnostikovať a opravovať rôzne mechanické poruchy. Bez ohľadu na to, či ide o problémy s motormi, prevodovkami, brzdami, podvozkom, výfukom alebo inými mechanickými súčasťami vozidla, sme pripravení poskytnúť vám kvalitnú opravu.

Pri každej mechanickej oprave sa snažíme vytvoriť individuálny prístup a zabezpečiť, že vaše vozidlo bude opravené s najväčšou starostlivosťou a kvalitou. Sme zameraní na detaily a presnosť, aby sme vám poskytli dlhodobé a spoľahlivé riešenia.

Dôverujte nám s vaším vozidlom a my sa postaráme o to, aby bolo v najlepšom možnom stave. Nech už ide o bežné opravy, údržbu alebo zložité mechanické problémy, naša autoservisná dielňa je tu, aby vám poskytla profesionálnu a kvalitnú mechanickú starostlivosť pre vaše vozidlo.

  • Opravy motora: To môže zahŕňať opravy spojené s palivovým systémom, elektronikou motora, výfukovým systémom, chladením, zapaľovacím systémom a inými komponentmi motora. UPOZORNENIE z kapacitných dôvodov nerobíme generálne opravy motorov!
  • Opravy prevodovky: To môže zahŕňať opravy spojené s manuálnou prevodovkou, automatickou prevodovkou, spojkou a inými súčasťami prevodovky. Napr. preplach automatickej prevodovky.
  • Opravy brzdového systému: To zahŕňa výmenu brzdových kotúčov, platničiek, brzdových hadíc, brzdových valcov a iných súčastí brzdového systému.
  • Opravy podvozku: Tieto opravy môžu zahŕňať výmenu pružín, tlmičov, ložísk kolies, silentblokov, stabilizátorov riadenia a iných súčastí podvozku.
  • Opravy výfukového systému: Môže ísť o výmenu výfukových rúr, katalyzátorov, tlmičov zvuku a iných súčastí výfukového systému. (Nevyrábame výfukové systémy)
  • Opravy chladiaceho systému: Môže ísť o opravy spojené s chladičom, termostatom, vodnou pumpou a inými súčasťami chladiaceho systému.
  • Servis klimatizácie: Údržba klimatizácie a čistenie vzduchu ozónom