O nás
Scuderia Rosso

Kvalita a vaša spokojnosť na prvom mieste

Autoservis SCUDERIA ROSSO

Komplexná starostlivosť o vaše auto

Vitajte v Autoservise Scuderia Rosso na mieste, kde sa z vášho milovaného vozidla stane naša vášeň!

Ako rodinná firma sme hrdí na to, že nám záleží na osobnom a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi. Naše poslanie je poskytovať Vám profesionálne služby, kvalitné autodiely a dôkladnú údržbu vášho vozidla, aby sme zabezpečili jeho dlhodobú spoľahlivosť a bezpečnosť.

Scuderia Rosso je váš odborný špecialista na značky Maserati, Alfa Romeo a Fiat, no naše skúsenosti a odbornosť sa neobmedzujú len na tieto exkluzívne talianske značky.

S potešením sa postaráme aj o vozidlá iných značiek ako sú napríklad Lancia, Jeep, Chrysler, Jaguar, Mercedes, BMW, AUDI, Volkswagen, Škoda, Peugeot, Renault, Ford, Honda, Toyota, Nissan a ostatné.

Naši talentovaní a profesionálni mechanici sú experti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti opráv a údržby všetkých značiek automobilov dostupných na našom trhu. Zároveň sa neustále vzdelávame a inovujeme naše postupy, aby sme vám poskytli čo najlepšie riešenia pre vaše potreby.

Pre nás je oprava automobilu umenie! Okrem opráv a údržby ponúkame aj širokú škálu doplnkových služieb, ako sú napríklad diagnostika vozidla, čistenie a dezinfekcia klimatizácie a poradenstvo pri kúpe vozidla.

Prečo si teda vybrať práve Scuderia Rosso?

Pretože sme autoservis, ktorý naozaj dbá na vaše vozidlo a vašu spokojnosť. S nami máte istotu, že váš automobil bude ošetrený s precíznosťou, odbornosťou a láskou, akú si zaslúži. Neváhajte nás navštíviť a presvedčte sa sami o našom nadštandardnom prístupe a službách.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Časté otázky

Môžem si priniesť vlastné autodiely?

Nie, u nás v autoservise vykonávame opravy výhradne s nami dodanými autodielmi. Hlavným dôvodom je, aby sme vám vedeli poskytnúť záruku a zabezpečiť najlepšiu možnú kvalitu a spoľahlivosť pri opravách vášho vozidla.

Viem sa k vám objednať aj iba na pneuservis?

ÁNO. Aktuálne máme znovu otvorený pneuservis pre verejnosť. Zároveň sme opäť umožnili aj uskladnenie pneumatík na sezónu. Čiže neváhajte a objednajte si svoj termín na pneuservis aj s uskladnením pneumatík už dnes!

Môžem byť pri aute počas opravy vozidla?

Počas opravy vozidla nie je možné ostať pri vozidle. Je to kvôli dvom hlavným dôvodom. Prvým z nich je prioritne vaša bezpečnosť nakoľko v dieľni sa nachádza veľa špeciálnych nástrojov a zariadení, ktoré pre vás môžu byť nebezpečné a udržiavanie bezpečného prostredia pre vás aj našich zamestnancov je pre nás prioritou. Druhým dôvodom je, že by mohlo dôjsť k prerušeniu koncentrácie technikov a spomaleniu práce, čo by mohlo mať za následok chyby alebo nedokončené opravy.

Z týchto dôvodov aj keď chápeme, že by ste mohli mať záujem sledovať opravu svojho vozidla, je najlepšie dôverovať odborníkom, ktorí majú skúsenosti a znalosti potrebné na riešenie vašich potrieb.

Ako to u vás funguje?

Pri preberaní vozidla sa vždy so zákazníkom spíše preberací protokol. Okrem identifikačných údajov doň zaznamenáme informácie o stave vozidla pred prevzatím, a problém, s ktorým zákazník prišiel. Vopred je dohodnutá aj cena servisu a približný termín prevzatia vozidla. Po dokončení opravy vás okamžite telefonicky kontaktujeme.

Pokiaľ sa pri rozbratí vozidla zistí problém, ktorý predtým nebolo možné identifikovať vám okamžite zavoláme a informujeme vás o vzniknutej skutočnosti, možnosti riešenia, odhadu cenovej kalulácie, dĺžky trvania danej opravy a odsúhlasíme si ďalší konkrétny postup.

Sme voči vám férový a preto je pre nás vždy dôležité aby všetky kroky a cena za opravu bola odsúhlasená zákazníkom/vlastníkom vozidla.